Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580, +420 556 701 026 E-mailadsservis@centrum.cz
Jste tady: Úvodní stránka > O Bosch Car Service > Správa vozového parku

U nás je váš vozový park v těch nejlepších rukách

Bosch Car Service má dominantní postavení na trhu nezávislých autoservisů. Tento úspěch je založen na úzkém partnerství mezi servisy Bosch Car Service a společností Bosch, předním světovým dodavatelem dílů do automobilového průmyslu. Vzhledem k tomu, že společnost Bosch byla založena před více než 100 lety, značka Bosch je synonymem nejvyšší kvality produktů a služeb. To vše činí z organizace Bosch Car Service vynikající alternativou pro cenu a kvalitu u uvědomělých fleet managerů. Podívejte se blíže na všechny výhody, které nabízíme.
Bosch Car Service: Správa vozového parku

Bosch Car Service: Správa vozového parku

O Bosch Car Service

Profesionální služby, jednoduché řízení

Bosch Car Service převezme vaše starosti

Řízení požadavků údržby a servisu firemní flotily vozidel je komplexní činností. Rozdílné značky a modely automobilů, odlišné smlouvy s více autoservisy, lišící se cenová struktura.

Autoservisy sítě Bosch Car Service se postarají o vozidla všech značek a modelů na jednom místě. S největší servisní sítí na světě jsme vám vždy na blízku a připraveni poskytnout potřebnou pomoc.
  • Všechny vaše fleetové potřeby budou vyřešeny na jednom místě
  • Efektivní servisní postupy zajistí rychlejší návrat vašich vozidel zpět na silnici
  • Jasné a jednotné podmínky pro všechna vaše vozidla
  • Nákladově efektivnější alternativa ke značkovým servisům
  • Odborný tým zajistí vaši celkovou spokojenost

Kompetence, které můžete důvěřovat

Specialisté na opravy a údržbu

Autoservisy sítě Bosch Car Service se zaměřují na 100% kvalitní a odborný servis, údržbu a opravy automobilů. Servisní technici jsou proškoleni na nejvyšší úrovni pravidelně absolvují školení nejnovějších technologií v automobilovém průmyslu.

Jakožto prověřený dodavatel automobilových dílů mnohým světovým automobilkám disponuje společnost Bosch velkým know-how a zkušenostmi, které udrží váš vůz v perfektní kondici.

  • Trvalé a nezávislým auditem kontrolované standardy kvality Bosch
  • Všechny servisní úkony jsou prováděny dle specifikací výrobců automobilů, opravy a údržba se zachováním záruky vozidla
  • Odborný a pravidelně školený personál
  • Kvalitní náhradní díly a servisní vybavení značky Bosch

Se zachováním záruky výrobce

Inspekční prohlídky vozidel se mohou podle nařízení komise Evropské unie č. 461/2010 provádět v garanční době i v nezávislém autoservisu. V Bosch Car Service máte jistotu, že prováděné opravy jsou vykonávány vyškoleným odborným personálem s dodržením všech požadavků výrobce vašeho vozidla. A samozřejmě s použitím náhradních dílů v kvalitě prvovýbavy.