Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580 E-mailadsservis@centrum.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 16:00 So: dle domluvy

Další služby

Prodej autodílů

Prodej autodílů

Naše firma se již 25 let zabývá prodejem náhradních autodílů na všechny značky osobních a užitkových vozidel partnerům - autoservisům, autodopravcům, firmám s vozovým parkem, … a maloobchodním zákazníkům.

Všem těmto skupinám zákazníků poskytujeme zajímavé cenové nabídky. Nadstandardní službou je zajišťování originálních autodílů na většinu značek automobilů v cenách stejných jako autosalony.

Zákazník si může vybrat z jaké kvalitativní skupiny chce díly dodat - „značkové autodíly" (kvalitní autodíly) či „neznačkové autodíly“ (levné autodíly).

Autodíly dodáváme v převážné míře do druhého dne. Pokud je nutné zboží objednat, tak je na tuto skutečnost zákazník upozorněn, a je mu po konzultaci sdělen termín dodání.

Kontaktujte nás

Odtahová a asistenční služba

Odtahová a asistenční služba

Vaše pomoc na cestách!!

NON-STOP +420 605 271 580

Kontaktujte nás

Správa vozového parku

Správa vozového parku

Máte firmu s jedním vozidlem nebo velký vozový park ? Chcete ušetřit za vlastního automechanika, kterého byste museli zaměstnat na plný úvazek ?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů