Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580, +420 556 701 026 E-mailadsservis@centrum.cz
Jste tady: Úvodní stránka > O Bosch Car Service

Vítejte v dílenském řetězci expertů

Bosch Car Service - automobiloví experti. Naši servisní profesionálové opravují a servisují všechny značky vozidel. Využijte jedinečných zkušeností a vynikající kvality za přiměřenou cenu. Díky naší úzké spolupráci se společností Bosch, předním dodavatelem automobilových dílů v originální kvalitě, máme vždy k dispozici nejmodernější technologie - vše, co vaše vozidlo vyžaduje.
O Bosch Car Service

O Bosch Car Service

O Bosch Car Service

Bosch Car Service

Bosch Car Service je jedním z největších řetězců nezávislých autoservisů na celém světě. Naše mezinárodní servisní síť 17 000 autorizovaných autoservisů je rozmístěna ve 150 zemích. Díky naší široké škále odborných služeb jsme vám schopni nabídnout vše, co budete pro vaše auto potřebovat – od prohlídky, servisu a oprav až po zákaznické dodatečné vybavení. Jsme schopni zajistit, aby nedocházelo k propadnutí záruky od výrobců všech značek vozidel.

> Chcete-li se dozvědět více

Pravidla kvalitních služeb

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech Bosch Car Service. Tuto výjimečnou kvalitu lze definovat jako kombinaci prvotřídních produktů, profesionálních služeb a uspokojení očekávání zákazníků. Pravidelná kontrola kvality zaručuje soulad se stanovenými standardy a postupy.

> Chcete-li se dozvědět více

Management kvality

V Bosch Car Service využíváme nejnovější technologie diagnostiky a digitálních informačních systémů. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

> Chcete-li se dozvědět více

Oceněný závazek mobility

Ocenění

Bosch Car Service je opět vítěz testu v kategorii "Dílenské řetězce".

Speciální služby

Naše speciální služby mohou nabídnout flexibilní řešení přizpůsobené na míru, aby byly splněny specifické požadavky.

Obchodní partneři

Úzce spolupracujeme s předními dodavateli. Společně vám můžeme nabídnout ještě více.