ADS Dušan Hopp - Profesionální servis pro vaše auto

Autoservis i pro nejnáročnější

  • Profesionální servis pro všechny značky vozidel
  • Náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu
  • Nejmodernější diagnostické vybavení
  • Se zachováním záruky v záruční doběNaše servisní služby

Profesionální pneuservis

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.Více informací

Prima klima pro vás

Pouze s perfektně fungující klimatizací. Během roku se ztrácí přibližně 8% chladiva a mohou se množit bakterie a houby. Pro nezávadný vzduch a nezamlžená okna nechejte vaši klimatizační jednotku kontrolovat alespoň 1 za rok.Kontrola klimatizace
.........

Potřebujete náhradní autodíly, hledáte autoservis v okrese Nový Jičín nebo chcete připravit svůj motocykl na sezónu ?

Naše firma - Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. se specializuje na servis osobních a užitkových vozidel. Provádíme jejich kompletní diagnostiku, servis a opravy.Také motocykly, skútry a čtyřkolky všech světových výrobců jsou předmětem naší servisní činnosti. V naší prodejně Vám zajistíme náhradní díly, autodoplňky i kompletní oblečení na bezpečnou jízdu po dvou kolech. Jsme tady pro Vás již od roku 1995. Naše firma dbá především na kvalitu poskytovaných služeb, zaměstnává zkušené a spolehlivé mechaniky, pro práci využívá špičkového technologického vybavení servisu a je členem celosvětové sítě Bosch Car Service.

Našim zákazníkům nabízíme

Kontrola brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení

Více informací

Výměna pneumatik

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis - od výměny pneumatik, přes vyvažování, čištění ráfků, až po skladování – pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.

Více informací
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek: 7:00 - 17:00 h.
Pátek: 7:00 - 16:00 h.
Sobota: dle domluvy
Odtahová a asistenční služba
Kouzelné místo pro dovolené, oslavy, tábory a pracovní setkání
Živé firmy
Bosch Car Service – Vše pro Vaše auto
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.